نحوه ارسال محصولات سایت به یکی از طریق زیر ارسال می شود:

 

1) پست پیشتاز  (سراسر کشور)

این روش ارسال، یکی از مطمئن ترین و سریعترین روشهای حمل و نقل کالا در کشور می باشد. در عین حال تعرفه آن نیز مقرون به صرفه است. روش ارسال "پست پیشتار" برای کالاهای سبک و گرانقیمت مناسب است.

تحویل پیشتاز

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پیشتاز به طور میانگین بین  3 روز الی  4 روز در سراسر کشور از زمان پرداخت مبلغ نهایی محصول و ثبت سفارش شما می باشد.

* محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد.

 

ارسال رایگان پیشتاز

در حال حاضر فقط پکیج های آموزشی ما، پکیج های شماره موبایل و ایمیل همکاران و پکیج قرارداد دوربین مداربسته ارسال آنها به صورت رایگان در سراسر کشور می باشد.

 

2) به  یکی از روش های  ( تیپاکس - شرکت های باربری - پایانه های کشور)

با ثبت کردن این روش در زمان ثبت سفارش و پرداخت نهایی  ، در اسرع وقت همکاران ما باشماره های قید شده در زمان ثبت نام و ثبت فاکتور  تماس گرفته و با هماهنگی مشتری  ارسال به یکی از روش های ( تیپاکس - شرکت های باربری- پایانه های کشور) می کنیم.

 

زمان تحویل با این روش بستگی به شرکت های ذکر شده می باشد و فارس دوربین سعی بر این دارد که  سفارشات در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان ممکن به دست مشتری برسد.

مبلغ ارسال به این روش در فاکتور نهایی به هیچ عنوان درج نمی شود و هزینه آن در زمان تحویل محصول  توسط خود مشتری به شرکت مربوطه (طبق تعرفه هزینه آن شرکت)پرداخت می شود .

 

تماس با ما

 • icon
  تلفن  :   02  917  01  0917
               901  44  33  0901
                             901  55  44  0901
 •  icon    
  تلفن ثابت  :      31582726  077
              
بالا